Prémiové masážní oleje

Žhavá novinka v naší nabídce. Prémiové afrodiziakální masážní oleje. Dopřejte své drahé polovičce odměnu po náročném dni! Masážní oleje obsahuji 5 druhů přírodních olejů včetně oleje z melounu Kalahari. Obsahuji afrodiziakální vonné složky pro umocnění zážitku z masáže. Jedná se o kosmetický přípravek registrovaný v registru CPNP, což zaručuje jeho zdravotní bezpečnost. Je vhodný i na použití v oblasti intimních partií.

Prémiové složení zajištuje optimální kluzkost a vstřebání do pokožky bez mastných fleků. Složky obsažené v těchto masážních olejích hydratují a vyživují pokožku a zenechávají jí hedvábně hladkou.

5 položek celkem
luxusní afrodiziakální masážní olej magnetifico oriental
Tip Novinka
539 Kč

Masážní olej z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s pěti druhy přírodních olejů, vhodný pro klasickou i intimní masáž. Vůně orientální.

Kód: MOO
prémiový afrodiziakální masážní olej magnetifico exotic passion
Tip Novinka
339 Kč

Masážní olej z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s pěti druhy přírodních olejů, vhodný pro klasickou i intimní masáž. Vůně exotického ovoce.

Kód: MOEP
roz prémiový afrodiziakální masážní olej magnetifico jasmine
Tip Novinka
339 Kč

Masážní olej z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s pěti druhy přírodních olejů, vhodný pro klasickou i intimní masáž. Vůně jasmínu.

Kód: MOJ
prémiový afrodiziakální masážní olej magnetifico Sandalwood
Tip Novinka
339 Kč

Masážní olej z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s pěti druhy přírodních olejů, vhodný pro klasickou i intimní masáž. Vůně santalového dřeva.

Kód: MOSW
okvětní lístky růží
Novinka
69 Kč

Látkové okvětní lístky růží v krásném organzovém pytlíčku. Vytvořte s nimi jedinečnou romantickou atmosféru. cca 100ks v balení.

Kód: OKL