Masážní svíčky na tělo

Představte si spojení romantického kouzla svíčky s relaxačním a vzrušujícím prožitkem z masáže. Toto spojení představují právě prémiové masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoy it! Jedinečné složení obsahuje mimo jiné bambucké máslo, kokosový olej, mandlový olej, chmel,  antioxidanty a včelí vosk. Tato jedinečná směs se po zapálení pomalu rozpouští, zatímco si můžete vychutnávat romantické chvilky se svou drahou polovičkou. Po pár minutách, kdy se část směsi rozpustí, svíčku sfoukněte, směs nalijete na tělo a můžete masírovat. Speciální směs se u svíček Enjoy it! zahřeje vždy jen na max. 60 stupňů, je tedy vždy příjemně teplá a nehrozí žádné popálení.

Masážní svíčka se může opakovaně zapalovat a po sfouknutí směs za nějakou dobu opět ztuhne. Jedna svíčka vydrží na cca 10 běžných masáží.

6 položek celkem
masážní svíčka magnetifico enjoy it! blackcurrant and kiwi
399 Kč

Prémiová afrodiziakální masážní svíčka Enjoy it! z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s vůní černého rybízu a kiwi. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Kód: MCBK
masážní svíčka magnetifico enjoy it! coconut
399 Kč

Prémiová afrodiziakální masážní svíčka Enjoy it! z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s vůní exotického kokosu. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Kód: MCCO
masážní svíčka magnetifico enjoy it! orange and cinnamon
399 Kč

Prémiová afrodiziakální masážní svíčka Enjoy it! z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s vůní pomeranče a skořice. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Kód: MCOC
masážní svíčka magnetifico enjoy it! sandalwood
399 Kč

Prémiová afrodiziakální masážní svíčka Enjoy it! z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s vůní santalového dřeva. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Kód: MCSW
masážní svíčka magnetifico enjoy it! tropic sea salt
399 Kč

Prémiová afrodiziakální masážní svíčka Enjoy it! z řady MAGNETIFICO - power of pheromones s vůní exotického ovoce a mořské soli. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

Kód: MCTSS
okvětní lístky růží
Novinka
69 Kč

Látkové okvětní lístky růží v krásném organzovém pytlíčku. Vytvořte s nimi jedinečnou romantickou atmosféru. cca 100ks v balení.

Kód: OKL