Ostatní

Speciální slevový kód

tajna-svleva-banner-web

Časově limitovaný slevový kód:   TIME10

Slevový kód zadejte v nákupním košíku, platí pro veškerý sortiment. Nevztahuje se na dopravu.

 

 

97-3_feromony-pro-zeny-magnetifico-allure-woman-50ml

Feromonové vůně z řady MAGNETIFICO

Feromonové vůně z řady MAGNETIFICO jsou unikátní parfémy navržené na základě AT-SC-R FORMULY, která je poskládána tak, aby razantně zvýšila sexuální přitažlivost mužů a žen u opačného pohlaví, zvýšila jim sebevědomí a pomohla získat respekt u mužů i žen a bývají označovány jako feromony pro muže a ženy.

Zobrazit nabídku

151-5_afrodiziakalni-svicka-magnetifico-love-me-blackberry

Vonné svíčky

Lidé při výběru partnera podvědomě reagují na onu pověstnou "chemii". Afrodiziakální svíčky ze série Magnetifico power of pheromones jsou navrženy tak, aby se speciální parfém uvolňoval přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Intensively Intimate formula nenechá nic náhodě, působí podvědomě na vaše smysly a pomůže vám naladit nezapomenutelnou atmosféru nejen při vašich intimních chvílích. 

Zobrazit nabídku

131-15_masazni-svicka-magnetifico-enjoy-it--blackcurrant-and-kiwi

Masážní svíčky ideální pro romantické chvíle nebo předehru

Pokud chcete partnerovi dopřát nevšední zážitek, hýčkat ho nebo ho navnadit na intimní chvíle, jsou masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoy it! to pravé. Speciální směs se díky jedinečnému složení zahřeje vždy jen na max. 60 stupňů, je tedy vždy příjemně teplá a nehrozí žádné popálení. Masážní svíčka se může opakovaně zapalovat a po sfouknutí směs za nějakou dobu opět ztuhne. Jedna svíčka vydrží na cca 10 běžných masáží.

Zobrazit nabídku

169-2_premiovy-afrodiziakalni-masazni-olej-magnetifico-exotic-passion

Afrodiziakální masážní oleje

Dlouho vyvíjené složení složení zajištuje optimální kluzkost a vstřebání do pokožky bez přílišných mastných fleků. Oleje bohaté na ceramidy, fosfolipidy a omega mastné kyseliny vyživují a hydratují pokožku a zanechávají jí hedvábně hladkou.

Zobrazit nabídku